Këngëtarja, modelja dhe prezantuesja shqiptare, Luana Vjollca, ditën e djeshme (e mërkurë) festoi ditëlindjen e 29-të.

Me këtë rast, biondja dje njoftoi fansat se ka dhënë një intervistë ekskluzive për revistën amerikane, ‘Style Cruze’.

Ajo së fundmi ndau disa fotografi që i ka realizuar për prestigjiozen, teksa është shfaqur në formë të mahnitshme.

Luana Vjollca (Foto: Instagram)

Biondja zgjodhi një fustan të shkurtër gri, përmes të cilit ka vënë në fokus linjat atraktive trupore.

“A e lexuat intervistën time ekskluzive për revistën amerikane?”, shkroi ajo krahas imazheve.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Komplimentet pranë këtyre pozave ishin të shumta, duke e përgëzuar njëherësh për sukseset që ka arritur ndër vitesh.

Luana gjithashtu së shpejti pritet të sjell projektin e ri muzikor, për të cilin ka punuar me producentin Shkumbin Nebihu. /Telegrafi/