Ajo tashmë është njëra prej moderatoreve më të përfolura shqiptare dhe jo më kot.

Artistja nga Shqipëria, Luana Vjollca, vazhdon të marrë vëmendje të madhe gjatë emisionit të saj “Shiko kush Luan”.

Përballë Taynas në rubrikën “Ndaje ose haje” ishte vetë moderatorja dhe autorja e këtij programi, ndërsa të dyja ju përgjigjën pyetjeve të vështira ose zgjodhën të hanin nëse refuzonin përgjigjen.

View this post on Instagram

🦁

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on Jan 4, 2020 at 7:19am PST

Megjithatë njëra nga përgjigjet e Luanës ishte tejet domethënëse dhe me shumë vlerë.

Të gjitha lajmet nga Luana Vjollca Të gjitha lajmet nga Luana Vjollca

Derisa a u pyet për të treguar se sa është paguar këtë sezon të “Shiko Kush LUAN”, ajo u përgjigj kështu: “Në këtë kohë ku ndodhet Shqipëria nuk preferoj të flas për paratë sepse nuk janë parësore për mua”.

View this post on Instagram

Nuk ka pushim.. Sonte 21:00 @shikokushluan 🔥

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on Jan 4, 2020 at 5:09am PST

Përgjigja e saj lidhet me momentet e vështira që kaloi dhe po kalon Shqipëria që prej goditjes nga tërmeti i 26 nëntorit që la të vdekur mbi 50 persona e qindra të tjerë të lënduar. /Telegrafi/