Këngëtarja e njohur, Luana Vjollca, ka publikuar së fundmi bashkëpunimin e saj më të ri me këngëtarin e njohur kolumbian, Jay Santos.

“Locos” mban titullin kënga e re e dyshes, e cila është ritmike dhe e gërshetuar në dy gjuhë: shqip dhe spanjisht.

Luana erdhi si gjithmonë mjaft e freskët dhe atraktive në klip, duke mahnitur fansat me performancën e saj.

Foto: Luana Vjollca/Instagram

Së fundmi, ajo vendosi që të ndajë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale disa fotografi nga xhirimet, një pjesë e të cilave u kryen në Aeroportin “Nënë Tereza” në Rinas.

Ajo dukej mjaft tërheqëse dhe provokuese në një kostum të gjelbër, teksa vinte në pah këmbët e tonifikuara.

Foto: Luana Vjollca/Instagram

Pëlqimet dhe komentet nga ana e ndjekësve kanë qenë të shumtë, për të cilët mesa duket skena e xhiruar pranë aeroplanëve është pjesa e tyre e preferuar nga klipi. /Telegrafi/

View this post on Instagram

SPECIAL THANKS TO @airalbaniaofficial 👐🏻🇦🇱 #LOCOS out now 🔥(link in bio)

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on Aug 15, 2020 at 7:22am PDT