Ish-mbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë, Lorik Cana, ka qenë pasditen e sotme në një lidhje direkte në emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon.

Mes pandemisë së coronavirusit, ai është izoluar në shtëpinë e tij në Itali së bashku me bashkëshorten, Monikën dhe dy fëmijët e tij.

I njëjti gjatë emisionit ka treguar se është shumë liberal në martesë për dallim nga gruaja e tij e cila është shumë posesive.

Lorik Cana (Foto: YouTube)

Më tutje, Cana thotë se Monika e ngacmon vazhdimisht që të bëhet më shumë xheloz ndaj saj.

“Jam shumë më liberal në martesë, Monika përkundrazi është më posesive dhe shpesh i vjen çudi se si unë nuk nuk reagoj, nuk bëhem xheloz për disa gjëra. Më ngacmon që të bëhem më shumë xheloz”.

Të gjitha lajmet nga Lorik Cana Të gjitha lajmet nga Lorik Cana

“Sigurisht që kur e dashuron një njeri ke qejf dhe patjetër je xheloz por unë nuk jam në pamje të parë, nuk lë hapësirë, nuk merrem shumë me detajet e vogla”, ka thënë ndër tjerash Loriku.

Ndryshe, Loriku dhe bukuroshja italiane e kurorëzuan me martesë lidhjen e tyre në vitin 2014. /Telegrafi/