LAJMI I FUNDIT:

Loredana nuk përmbahet – publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Loredana nuk përmbahet – publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman
Foto: Screenshot/Instagram

Loredana Zefi dhe partneri i saj gjerman, futbollisti Karim Adeyemi, kanë qenë së bashku në Kosovë.

Krahas kësaj, ata kanë shijuar edhe disa ditë pushimi në jug të Shqipërisë.

Reperja me origjinë nga Ferizaj në ndërkohë ka ndarë disa foto të tyre nga pushimet.


Foto: Screenshot/Instagram

Biondja duket se nuk është përmbajtur pasi solli edhe disa prej tyre mjaft intime.

Loredana zgjedh të shijojë një arratisje me partnerin gjerman në Green Coast
Lexo po ashtu Loredana zgjedh të shijojë një arratisje me partnerin gjerman në Green Coast

“Dashuri”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë postimit.

Foto: Screenshot/Instagram

Të njëjtit po shijojnë lidhjen prej disa muajsh, duke u komentuar kështu vazhdimisht për çdo lëvizje.

Loredana nga ana tjetër ka një vajzë me reperin Mozzik. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by babymama (@loredana)

Në trend Magazina

Më shumë
Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Magazina
Bianca Censori del vetëm në të brendshme për të drekuar me bashkëshortin Kanye West

Bianca Censori del vetëm në të brendshme për të drekuar me bashkëshortin Kanye West

Magazina
Santiana Maloku vazhdon pushimet me dukjet fantastike në bikini

Santiana Maloku vazhdon pushimet me dukjet fantastike në bikini

Magazina
Sunny Hill Festival shpërblen me zbritje të madhe miqtë e “Believers”

Sunny Hill Festival shpërblen me zbritje të madhe miqtë e “Believers”

Magazina
Fotografia e telefonit të së dashurës së Lamine Yamal 'konfirmon' lidhjen e tyre

Fotografia e telefonit të së dashurës së Lamine Yamal 'konfirmon' lidhjen e tyre

Magazina
Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Magazina
Kalo në kategori