0Shares

Në Radio Televizionin Dukagjini transmetohet emisioni i radhës Dueli Botërorit që i kushtohet Kampionatit Botëror.

Edhe pse nuk ka pasur ndeshje të zhvilluara ditën e sotme (e enjte), Dueli Botërorit do të vazhdojë.

Mysafirët dhe analistët në panel do t’i analizojnë dy ndeshjet e mbetura atë finale dhe për vend të tretë.

Dy trajnerët e mirënjohur Ismet Munishi dhe Bylbyl Sokoli do të jenë edhe sonte në studio.

Ndërkohë mysafirët e tjerë janë aktori Fatos Kryeziu, futbollisti i Dritës, Liridon Leci si dhe gazetarja e sportit Qëndresa Krelani.

Mysafirët e emisionit të sotëm (e enjte) janë:

Bylbyl Sokol (trajner/analist)
Ismet Munishi (trajner/analist)
Liridon Leci (futbollist)
Fatos Kryeziu (aktor)
Qëndresa Krelani (gazetare)

Dueli Botëror transmetohet çdo ditë nga ora 22:30 në RTV Dukagjini, ndërsa udhëhiqet nga Arta Nitaj he Fisnik Zymi. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)