LAJMI I FUNDIT:

Listohen top 30 sportistët më arrogantë të të gjitha kohërave

Listohen top 30 sportistët më arrogantë të të gjitha kohërave

Cristiano Ronaldo, Tiger Woods, Conor McGregor, Mike Tyson dhe yje të tjerë të profilit të lartë janë votuar ndër sportistët më arrogantë në histori.

Nuk mund të mohohet se një pjesë e besimit në vete mund të jetë vendimtare për sportistët, sepse besimi në veten tuaj mund të ndihmojë në realizimin e ëndrrave dhe ambicieve tuaja në realitet.

Disa sportistë janë zgjedhur qartë për arsye relativisht pozitive, me heronj të tillë si Muhamed Ali dhe Tom Brady, padyshim që ndonjëherë sillen arrogantë, por në fund mbeten të dashur nga tifozët.

Sidoqoftë, pavarësisht nga motivet që mund të qëndrojnë pas votave të mbështetësve, rezultatet janë gjithsesi tërësisht intriguese, ndaj sigurohuni që të shikoni top 30 sportistët më arrogantë në historinë e sportit sipas votave të tifozëve:

Reklama

30# Kevin Durant (Basketboll)

Durant kontrollon topin.

29# Adrien Broner (boks)

28# Brock Lesnar (WWE dhe MMA)

27# Jameis Winston (Futbolli amerikan)

26# Usain Bolt (Atletikë)

25# Jim Brown (Futbolli amerikan)

24# Joey Barton (Futboll)

23# Michael Vick (Futbolli amerikan)

22# Bernard Hopkins (Boks)

21# Sidney Crosby (Hokej mbi akull)

20# Alexander Ovechkin (Hokej mbi akull)

Ovechkin duke luajtur për Rusinë.

19# Tony Romo (Futbolli amerikan)

18# OJ Simpson (Futbolli amerikan)

17# Johnny Manziel (Futbolli amerikan)

16# Lance Armstrong (Çiklist)

15# Kobe Bryant (Basketboll)

14# Tiger Woods (Golf)

13# Conor McGregor (MMA dhe boks)

12# Cam Newton (Futbolli amerikan)

11# Mike Tyson (Boks)

10# Zlatan Ibrahimovic (Futboll)

Ibrahimovic i AC Milan feston.

9# Cristiano Ronaldo (Futboll)

8# DeSean Jackson (Futbolli amerikan)

7# Chael Sonnen (MMA)

6# Roy Jones Jr. (Boks)

5# Richard Sherman (Futbolli amerikan)

Reklama

4# Tom Brady (Futbolli amerikan)

3# LeBron James (Basketboll)

2# Muhamed Ali (Boks)

1# Floyd Mayweather (Boks). /Telegrafi/

Mayweather jep një intervistë.

Në trend Sport

Më shumë
Messi do ta ketë pagën te Barcelona katër herë më të vogël se sa që e ka te PSG

Messi do ta ketë pagën te Barcelona katër herë më të vogël se sa që e ka te PSG

Ligue 1
Xavi e ka Messin në çdo plan për sezonin e ri - kështu do të dukej Barcelona me argjentinasin në një pozitë më të tërhequr

Xavi e ka Messin në çdo plan për sezonin e ri - kështu do të dukej Barcelona me argjentinasin në një pozitë më të tërhequr

La Liga
Megjithëse Greenwood u pastrua nga të gjitha akuzat për sulm ndaj të dashurës, Manchester United mori vendim të rëndë për anglezin e ri

Megjithëse Greenwood u pastrua nga të gjitha akuzat për sulm ndaj të dashurës, Manchester United mori vendim të rëndë për anglezin e ri

Premier League
Deklarata e Xhakës lidhur me udhëtimin në Serbi

Deklarata e Xhakës lidhur me udhëtimin në Serbi

Përfaqësueset
Klubet e Ligës Premier shpenzuan mbi 360 milionë euro vetëm për tarifat e agjentëve - Man City më shumë se dyfishin e rivalëve për titull

Klubet e Ligës Premier shpenzuan mbi 360 milionë euro vetëm për tarifat e agjentëve - Man City më shumë se dyfishin e rivalëve për titull

Premier League
Iu bashkua skuadrës kineze, mediat kroate zbulojnë super kontratën e Arijan Ademit në Azi

Iu bashkua skuadrës kineze, mediat kroate zbulojnë super kontratën e Arijan Ademit në Azi

Ndërkombëtare
Kalo në kategori