0Shares

Në episodët e ri të “Egjelit” çdo herë e më shumë po shtohen skena të ndërlikuara që ju bëjnë të qeshni.

Episodi i 13-të, e sjell shokun e Likit në kurth dhe Liki mundohet me mënyren e tij të çuditshme ta shpëtojë.

Ndërkohë, Teta Gjyli kërcen në emocionet që i dhuron muzika e Sinan Vllasalihut, kurse Agjën Sheq do e shihni në një situatë më ndryshe që nuk e keni parë më parë.

Këtë episod të ri mund ta shikoni duke klikuar KËTU.

Po ashtu, të gjitha videot e Stupcave mund t’i ndiqni në kanalin zyrtar  stupcat.gjirafa.com në GjirafaVideo. /Telegrafi/

Videot zyrtare: https://stupcatvideo.gjirafa.com

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)