LAJMI I FUNDIT:

Leze Qena rrëfen për vuajtjen e saj më të madhe në teatër

Leze Qena rrëfen për vuajtjen e saj më të madhe në teatër
Leze Qena në emisoin “Show Room me Gentën” (Foto: YouTube/RTV Dukagjini)

Leze Qena, njëra nga aktoret më të mira që trojet shqiptare kanë pasur ndonjëherë, ka treguar se padyshim e gjithë rruga është përcjellë edhe me vështirësi. Madje, që në fillim.

Reklama

Ajo, ka shpalosur një nga përjetimit që lidhet me shëndetin dhe punën e saj, derisa e ka konsideruar si vuajtjen më të madhe.

“Hidhërimin më të madh, vuajtjen më të madhe e kam pas kur kam ardhë në teatër, kur në provë gjeneralë mu ka ndal zëri, nuk kam pasur zë hiç”.

Leze Qena në emisoin “Show Room me Gentën” (Foto: YouTube/RTV Dukagjini)

“U anulua premiera. Ka qenë Talat Pallaska mjek që shkova te ai dhe më ndaloi të flas tre muaj dhe mi dha disa injeksione”.

Lajmet për Leze Qenën
Lexo po ashtu Lajmet për Leze Qenën

“Unë qaja natën. Xhevati ka qenë i ka tregu që po qajë, e ai i ka thënë që është me keq se sa me fol”.

“Nuk ka qenë diçka e rrezikshme. Pas tre muajve më shëroi dhe është dhënë premiera”, u shpreh Qena në emisionin “Show Room me Gentën”.

Klikoni këtu për të shikuar emisionin

Në trend Magazina

Më shumë
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Magazina
Luiz Ejlli realizon 'cover'-in për këngën e Elvis Presley

Luiz Ejlli realizon 'cover'-in për këngën e Elvis Presley "Can't help falling in love"

Magazina
Kanye West shkel ligjin italian kundër terrorizmit duke mbajtur vazhdimisht maskë në fytyrë, mund të dënohet me gjobë

Kanye West shkel ligjin italian kundër terrorizmit duke mbajtur vazhdimisht maskë në fytyrë, mund të dënohet me gjobë

Magazina
Noizy pas ngjarjeve në veri: Zot mos na provo, por nëse duhet jemi gjithmonë gati

Noizy pas ngjarjeve në veri: Zot mos na provo, por nëse duhet jemi gjithmonë gati

Magazina
Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Magazina
Kalo në kategori