Real Madrid vazhdon të marr oferta, ku disa janë të drejtpërdrejta dhe ka edhe të tjera, që vijnë anash, duke përfituar nga bisedimet për çështje të tjera.

Në këtë grup të fundit mund të futet edhe Leroy Sane që ka kontratë deri në vitin 2025 me  Bayern Munichun.

Reklama

Lajmi i publikuar nga DefensaCentral, është konfirmuar nga MARCA.

Sane iu ofrua Real Madridi gjatë negociatave për largimin e Luka Jovic në Fiorentina, pasi të dy ndajnë të njëjrën agjenci përfaqësimi.

Megjithatë, kjo nuk e afron shumë Sanen me skuadrën e Carlo Ancelottit.

Në Real Madrid aktualisht janë të fokusuar te largimet. /Telegrafi/

Reklama