Ashtu siç paralajmëruan, reperët e popullarizuar të skenës shqiptare, Ledri Vula, Lumi B dhe Gjiko, kanë publikuar projektin e ri muzikor.

“Ça bone” mban titullin kënga, të cilën e kanë kompletuar mjaft mirë edhe nga ana vizuale.

Artistët vijnë të mahnitshëm në videoklip duke marrë vëmendje të madhe edhe me paraqitjen skenike.

Ledri, Lumi B dhe Gjiko (Foto: YouTube)

Teksti është shkruar nga vet reperët, kurse për muzikën dhe producimin është kujdesur Çelik Lipa nga SBS Entertainment.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Producent kryesor i kësaj kënge ndërkohë është Adea Kelmendi.

Ledri, Lumi B dhe Gjiko (Foto: YouTube)

Në bazë të replikave që kanë marrë deri më tani, projekti u mirëprit dhe duket se do jetë një nga hitet e kësaj kohe.

Reklama

Të plotë tashmë mund ta gjeni në kanalin zyrtar të Ledrit në platformën YouTube. /Telegrafi/

Reklama