0Shares

Trajneri kroat, Neven Plantak, është larguar nga skuadra e Trepçës.

Rezultatet jo të dëshiruara në Superligë dhe në Ligën Ballkanike, kanë bërë që ai të largohet nga ekipi mitrovicas.

Në pjesën e mbetur të sezonit 2016/2017, thuhet se klubin do ta drejtojë Ilir Selmani.

Trepça ka regjistruar tri fitore dhe tri humbje në ligën vendore, ndërsa një fitore dhe dy humbje në atë ballkanike. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)