LAJMI I FUNDIT:

Kylie Jenner tregon një pjesë brenda rezidencës në Kaliforni që kushton mbi 30 milionë euro

Kylie Jenner tregon një pjesë brenda rezidencës në Kaliforni që kushton mbi 30 milionë euro

Kylie Jenner u dha fansave një vështrim të dhomës së saj të ndenjes, e cila përfshin një bar, një televizor gjigant dhe një tavolinë.

Reklama

Ylli i “The Kardashians” – që banon në një rezidencë mbi 30 milionë euroshe në Los Angeles – iu përgjigj një fansi në TikTok që kërkoi një ‘turne nëpër shtëpi’.

“Unë do të iu tregoj se në cilën dhomë jam, jam në barin tim tani”, tha Jenner.

Foto: Screenshot/TikTok

Në një pjesë tjetër u panë shishe të ndryshme alkooli, që janë të renditura në këtë pjesë të shtëpisë.

“Më pëlqen sepse ka këtë dritë të bukur”, tha Jenner, 25-vjeçe.

Të gjitha lajmet nga Kylie Jenner
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Kylie Jenner

Themeluesja e “Kylie Cosmetics” më pas e hodhi kamerën nga bari në dhomën e ndenjes.

Foto: Screenshot/TikTok

“Kjo është dhoma ime e ndenjes”, shtoi tutje zeshkania.

Në të dukej një dysheme druri e stilit chevron dhe kishte një divan të gjatë drejtkëndor të bardhë.

Foto: Screenshot/TikTok

Dhoma përballej me një oxhak gri të errët – për të cilin Jenner ka shpërndarë më parë video.

“Dhe pianon time të cilën do të mësoj të luaj”, tha në vazhdim Kylie.

Foto: Screenshot/TikTok

Ajo bleu pronën e re me shtatë dhoma gjumi dhe 10 banja në Holmby Hills në vitin 2020 për 30 milionë euro. /Telegrafi/

@kyliejenner Replying to @habibi ♬ original sound – Kylie Jenner

Në trend Magazina

Më shumë
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
Gati 20 vite pas skandalit me David Beckham - Rebecca Loos po jeton larg vëmendjes, e martuar me një doktor në Norvegji dhe nënë e dy fëmijëve

Gati 20 vite pas skandalit me David Beckham - Rebecca Loos po jeton larg vëmendjes, e martuar me një doktor në Norvegji dhe nënë e dy fëmijëve

Magazina
U akuzua për përdhunim, rikthehet në gjyq çështja ndaj Cristiano Ronaldos

U akuzua për përdhunim, rikthehet në gjyq çështja ndaj Cristiano Ronaldos

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
Victoria Beckham thyen heshtjen pas 20 vitesh për lidhjen e pretenduar të David me Rebecca Loos: Ishte periudha më e vështirë e jetës time

Victoria Beckham thyen heshtjen pas 20 vitesh për lidhjen e pretenduar të David me Rebecca Loos: Ishte periudha më e vështirë e jetës time

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Kalo në kategori