LAJMI I FUNDIT:

Kylie Jenner ndihmon shoqen e saj pas humbjes së babit

Kylie Jenner ndihmon shoqen e saj pas humbjes së babit

Kylie Jenner di të jetë mike e mirë edhe në kohë të mira dhe në të këqija.

Pasi që Jordyn Woods – mikja e Kylie, po vazhdon mërzinë për humbjen e papritur të babait të saj, Kylie ka vendosur për të ndihmuar familjen e saj në një mënyrë mjaft të mirë.

19 vjeçarja ishte në gjendje të dhurojë 10 mijë dollarë që do të shkojnë për kostot dhe shpenzimet e shërbimit përkujtimor dhe faturat mjekësore të babait të mikes.

Javën e kaluar, Jordyn njoftoi përmes Instagramit se babai i saj u nda nga jeta, pasi u diagnostikua me kancer.

Në trend Magazina

Më shumë
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Magazina
Luiz Ejlli e thotë në Big Brother VIP Albania: Kam tentuar të bëj vetëvrasje

Luiz Ejlli e thotë në Big Brother VIP Albania: Kam tentuar të bëj vetëvrasje

Magazina
Granit Xhaka uron bashkëshorten për ditëlindje: Pas një burri të suksesshëm gjithmonë fshihet një partnere e mrekullueshme

Granit Xhaka uron bashkëshorten për ditëlindje: Pas një burri të suksesshëm gjithmonë fshihet një partnere e mrekullueshme

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Arnolld Korenica
“Shko vishu se na mbyte” - Luizi mahnitet nga dukja e Jorit teksa e ‘ngacmon’ gjatë sfilatës

“Shko vishu se na mbyte” - Luizi mahnitet nga dukja e Jorit teksa e ‘ngacmon’ gjatë sfilatës

Magazina
Kalo në kategori