Kampionia olimpike, Majlinda Kelmendi ka arritur në Kosovë.

Xhudistja kosovare gjatë një konference për shtyp ka thënë se nuk po mendon për pensionim.

Madje, Xhudistja kosovare mendon se e ka përpara karrierën e saj.

Majlinda Kemendi merr rrugën drejt Pejës (Foto/Video) Majlinda Kemendi merr rrugën drejt Pejës (Foto/Video)

“Jam 25 vjeçe, në formën më të mirë të mundshme. Nuk kam arsye të tërhiqem, jam shumë e motiuar. Do të ishte gabimi më i madh nëse do ta lija xhudon. Dua të fitojë edhe shumë herë kampionatin evropian, botëror dhe medaljen olimpike”, ka thënë xhudistja pejane. /Telegrafi/

Kjo është motra e Majlinda Kelmendit, gruaja e Driton Kukës (Foto) Kjo është motra e Majlinda Kelmendit, gruaja e Driton Kukës (Foto)