Janë përpjekur ta mbajnë të fshehur romancën, por paparacitë kanë arritur t’i kapin në çaste intime.

Reklama

Kristen Stewart dhe Stella Maxwell kanë shkëmbyer puthje gjatë qëndrimit në qytetin e modës, Milano.

Aktorja 26 vjeçare dhe engjëlli i Victoria’s Secret nuk mund të mbanin duart larg njëra-tjetrës ndërkohë që dilnin nga vetura e tyre.

E gjithë kjo ka ndodhur në momentin që dyshja po shkonte në një prej hoteleve të qytetit italian. /Telegrafi/