LAJMI I FUNDIT:

Kristen Stewart është fejuar me të dashurën Dylan Meyer

Kristen Stewart është fejuar me të dashurën Dylan Meyer

Kristen Stewart dhe e dashura e saj prej dyvitesh, Dulan Meyer, janë zyrtarisht të fejuar.

Reklama

Ylli i “Twilight” dhe “Charlie’s Angels” bëri të ditur lajmin gjatë një shfaqje të martën në “The Howard Sterd”.

“Ne po martohemi, ne do ta bëjmë këtë”, tha Stewart në SiriusXM. “Doja të më propozonin, kështu që mendoj se kam gdhendur shumë qartë atë që doja dhe ajo e gjeti atë. Ne po martohemi, është duke ndodhur”.

Dylan Meyer dhe Kristen Stewart (Foto: Getty Images)

E!News raportoi se Kristen u takua me Meyer, një skenariste, afërsisht tetë vjet më parë derisa po punonte në një film.

Ato u panë për herë të parë në publik së bashku në gusht të vitit 2019 duke ndarë një moment intim pak pas ndarjes nga Stewart nga modelja Stella Maxwell.

Të gjitha lajmet nga Kristen Stewart
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Kristen Stewart

Sipas People, Meyer i propozoi Stewartit, gjë që ajo tha se ishte një pikë konfuzioni mes tyre si çift.

Dylan Meyer dhe Kristen Stewart (Foto: Instagram)

“Nuk isha e sigurt nëse do të isha unë. E dini çfarë dua të them? Me dy vajza, nuk e dini kurrë se kush do të përmbushë atë rol të çuditshëm gjinor. Ishte shumë e lezetshme”.

Në të vërtetë, aktorja më parë në “The Howard Stern show” në 2019, vuri në dukje se ajo kishte në plan t’ia bënte pyetjen Meyer dhe tashmë kjo thekson se ka ndodhur. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Keisi Medini thekson linjat trupore në bikini

Keisi Medini thekson linjat trupore në bikini

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Mes thashethemeve për lidhje me Zayn Malik dhe Andrew Taggart, Selena Gomez deklarohet beqare

Mes thashethemeve për lidhje me Zayn Malik dhe Andrew Taggart, Selena Gomez deklarohet beqare

Magazina
Kalo në kategori