Një tifoz i Anglisë ka kaluar çdo kreativitet të imagjinueshëm rreth Euro 2020, derisa ka përdorur shprehjen tashmë të njohur “It’s coming home”.

Tre Luanët përballen sonte (e diele) me Italinë nga ora 21:00 në Wembley Stadium, derisa kanë përparësi se luajnë si vendas dhe kanë numër më të madh të tifozëve të pranishëm.

Përkrahësi anglez ka bërë një ide kreative me trupin e tij, duke rruar një pjesë të trupit të tij.

Alfie Callagher-Roberts

“It’s coming home” dhe një shenjë të plusit përpara, si dedikim të flamurit, ka bërë që tifozi të bëhet viral në internet.

I riu 23-vjeçar nuk ka nguruar që t’i postojë pamjet në rrjetet sociale, e që nuk kishte se si të mos bëhej viral.

Reklama

Kanë mbetur më pak se tre orë nga fillimi i ndeshjes dhe tashmë mijëra tifozë kanë filluar të mblidhen rreth stadiumit. /Telegrafi/

Reklama

Alfie Callagher-Roberts