LAJMI I FUNDIT:

Krahasohet me Sofia Loren, Madalina Diana fascinon me bukurinë dhe atraktivitetin (Foto)

Krahasohet me Sofia Loren, Madalina Diana fascinon me bukurinë dhe atraktivitetin (Foto)

Sofia Loren është në kokën e secilit mashkull si një bukuri ideale.

Reklama

Por, ajo si duket ka konkurrencë të fortë në këtë aspekt. Madalina Diana Gena është ajo që po tregon se është një prej femrave më seksi në botë.

Prej vitesh është një nga emrat më të mëdhenj në botën e modelimit, duke u paraqitur në disa nga fushatat më të njohura reklamuese të brendeve të modës, në seri televizive, si dhe emisione të ndryshme.

Bëhet fjalë për modelen dhe aktoren e famshme rumune Madalina Diana Genea. Momentalisht jeton në Itali, ndërsa karriera e saj tani është në majat e popullaritetit. Dhe padyshim që bukuria e saj e ndihmon shumë, që të realizojë edhe ëndrrën e saj të madhe, që të shndërrohet në një aktore të famshme.

Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video)
Lexo po ashtu Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video)

Dhe një ndihmë në këtë drejtim i ka ardhur pikërisht tani, pasi një anketë të cilën e ka realizuar ueb-faqja dhe revista “AskMen”, e ka nxjerrë zeshkanen atraktive si femrën më të bukur në botë. Me bukurinë dhe trupin që ka, ajo tërheq vëmendjen e të gjithëve, sidomos meshkujve dhe ajo disa herë në të kaluarën është konsideruar si ndër femrat më seksi në botë.

Shpesh e kanë krahasuar me legjendat e aktrimit, Sophie Loren dhe Bridgite Bardott. Dhe falë bukurisë dhe talentit të saj, ajo është shfaqur në fushatat e ndryshme të modës. Dhe bukuria e saj nuk ka mundur t’u shmanget edhe syve të disa nga meshkujt më të famshëm në botë.

Kështu, ajo ndër romancat e shumta përfshin edhe ato me Leonardo DiCaprion dhe Gerard Butler, ndërsa ka qenë edhe në krahët të këngëtarit të famshëm italian Eros Ramazzotti, ku edhe është paraqitur në një videoklip të tij. /BW/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Adrola Dushi pëson një incident: Për herë të parë në jetën time mendova se mund të mos kisha të tjera minuta këtu

Adrola Dushi pëson një incident: Për herë të parë në jetën time mendova se mund të mos kisha të tjera minuta këtu

Magazina
Edon Shileku heq dorë nga identiteti

Edon Shileku heq dorë nga identiteti "Victoria Owns" me të cilin u shfaq në Big Brother VIP Kosova

Magazina
Fero tregon se është nisur për në Arabinë Saudite

Fero tregon se është nisur për në Arabinë Saudite

Magazina
Publikohet traileri i filmit

Publikohet traileri i filmit "Në kuadër të dashurisë", premiera nga 9 tetori

Magazina
Jordyn Woods vjen me fotografi

Jordyn Woods vjen me fotografi "të zjarrta" për ditëlindjen e 26-të

Magazina
Vajza e Madonnas, Lourdes Leon merr vëmendje me paraqitjen e saj në Madrid

Vajza e Madonnas, Lourdes Leon merr vëmendje me paraqitjen e saj në Madrid

Magazina
Kalo në kategori