LAJMI I FUNDIT:

Kjo mbrëmje është e Messit, argjentinasi realizon het-trik (Video)

Kjo mbrëmje është e Messit, argjentinasi realizon het-trik (Video)

Ka ardhur edhe goli i tretë i Barcelonës në ndeshjen kundër Manchester Cityt që po zhvillohet në Camp Nou.

Edhe ky gol mban vulën e të njëjtit futbollist. Lionel Messi e ka kompletuar het-trikun në këtë sfidë (69’). Suarez ishte futbollisti që asistoi.

Në ndërkohë, janë barazua forcat numerike në fushë. Jeremy Mathieu mori kartonin e dytë të verdhë.

Një ndërhyrje e tij në Milorad Mazic, bëri që arbitri ta përjashtonte nga loja. /Telegrafi/


Në trend Sport

Më shumë
Pas dënimit të madh me burg, Dani Alves merr një goditje të rëndë edhe nga Barcelona

Pas dënimit të madh me burg, Dani Alves merr një goditje të rëndë edhe nga Barcelona

La Liga
Dikur kampion i Botës me Gjermaninë, tani falë biznesit fitimprurës po merr milionat

Dikur kampion i Botës me Gjermaninë, tani falë biznesit fitimprurës po merr milionat

Ndërkombëtare
Ylli i Arsenalit është 'i pakënaqur' në Emirates dhe mund të largohet edhe nëse fiton Ligën Premier

Ylli i Arsenalit është 'i pakënaqur' në Emirates dhe mund të largohet edhe nëse fiton Ligën Premier

Premier League
Barcelona nuk do të paguajë klauzolën e lirimit për trajnerin që e ka objektiv kryesor

Barcelona nuk do të paguajë klauzolën e lirimit për trajnerin që e ka objektiv kryesor

La Liga
Hansi Flick dëshiron dy lojtarë të Manchester United nëse bëhet trajneri i Barcelonës

Hansi Flick dëshiron dy lojtarë të Manchester United nëse bëhet trajneri i Barcelonës

La Liga
Agjenti i Khvicha Kvaratskhelias tregon dy top klubet evropiane që mund të transferohet sulmuesi gjeorgjian

Agjenti i Khvicha Kvaratskhelias tregon dy top klubet evropiane që mund të transferohet sulmuesi gjeorgjian

Serie A
Kalo në kategori