LAJMI I FUNDIT:

Kim Kardashian zbulon fizikun joshës në fotosesionin e ri për “Skims”

Kim Kardashian zbulon fizikun joshës në fotosesionin e ri për “Skims”

Kim Kardashian tregoi fizikun e saj të përsosur në një sërë fotografish të reja të mrekullueshme që ajo postoi në Instagram.

Ylli 42-vjeçar pozoi në rrjetet e saj sociale për të promovuar linjën e saj të veshjeve SKIMS – dhe për të treguar format joshëse të trupit në këtë proces.


Ajo solli imazheve e veshur me një kostum që përbëhej nga një bluzë e shkurtër dhe pantallona të gjerë që theksonin dekoltenë dhe belin e saj të hollë.

Imazhet e reja në Instagram erdhën në sfondin e grindjes së ashpër të Kim me motrën e saj Kourtney, e cila është shpalosur në The Kardashians.

Në fillim të kësaj jave, Kourtney vazhdoi të mbyllte pretendimin e Kim se miqtë e saj po marrin pjesë në një bisedë grupore kundër Kourtney.

44 vjeçarja dhe themeluesija e “SKIMS” u përfshinë në një luftë të egër fjalësh në premierën e sezonit të katërt të The Kardashians, ndërsa grindjet e tyre u thelluan.

Kim Kardashian mahnit me fotosesionin për fushatën e re të "Balenciaga"
Lexo po ashtu Kim Kardashian mahnit me fotosesionin për fushatën e re të "Balenciaga"

Gjatë bisedës së nxehtë telefonike, Kim pohoi se miqtë e ngushtë të Kourtney ishin bashkuar në bisedën e saj në ëhatsApp ‘Not Kourtney’ për të diskutuar rreth saj.

Sherri i tyre filloi sezonin e kaluar kur Kim bashkëpunoi me Dolce & Gabbana për një koleksion me temën e viteve nëntëdhjetë, për të cilin Kourtney këmbënguli se po kopjonte temën e saj të dasmës, të cilën ajo e mbajti në Postitano, Itali , muaj më parë.

Kourtney e përlotur e quajti Kim një ‘narcisiste egoiste’ dhe duke i thënë asaj, ‘Ti je thjesht një shtrigë dhe unë të urrej’. Shumë nga fansat e Kourtney duket se janë dakord me vlerësimin e motrave. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Magazina
Ndërron jetë në moshën 75 vjeçare - jeta dhe veprimtaria e aktorit të mirënjohur Mirush Kabashi

Ndërron jetë në moshën 75 vjeçare - jeta dhe veprimtaria e aktorit të mirënjohur Mirush Kabashi

Magazina
Alaudin Hamiti nervozohet me Ilirianën, jep një mesazh të fuqishëm për vajzat

Alaudin Hamiti nervozohet me Ilirianën, jep një mesazh të fuqishëm për vajzat

Magazina
Ilir Shaqiri dhe Çun Lajçi reagojnë për vdekjen e artistit Mirush Kabashi

Ilir Shaqiri dhe Çun Lajçi reagojnë për vdekjen e artistit Mirush Kabashi

Magazina
Intervista e Edona James në emisionin serb rikthehet në qendër të vëmendjes pas nëntë vjetësh: Nuk ndihem shqiptare, më pëlqejnë burrat serbë

Intervista e Edona James në emisionin serb rikthehet në qendër të vëmendjes pas nëntë vjetësh: Nuk ndihem shqiptare, më pëlqejnë burrat serbë

Magazina
Kalo në kategori