LAJMI I FUNDIT:

Kim Kardashian befason me belin e saj, fansat të shqetësuar mendojnë se ajo ka hequr brinjët për t’u dukur më e hollë

Kim Kardashian befason me belin e saj, fansat të shqetësuar mendojnë se ajo ka hequr brinjët për t’u dukur më e hollë
Foto: Kim Kardashian/Instagram

Kim Kardashian ka shqetësuar fansat pas publikimit të fotografive të reja të belit të saj shumë të hollë, i veshur me një korse të “Mugler”.

Figura e zbehtë e yllit Kim Kardashian ka qenë temë bisede për muaj të tërë dhe ka ngjallur një debat në rrjetet sociale, shkruan The Sun.


Ditën e martë, 364 milionë ndjekës të Kimit shprehën shqetësimet kur ajo ndau me ta disa fotografi mahnitëse, ku shihej e veshur me një korse lekure të bardhë.

Foto: Kim Kardashian/Instagram

Ylli i televizionit publikoi imazhet në profilin e saj në Instagram, ndërsa promovonte pamjen e mrekullueshme në një dhomë hoteli.

Ajo shfaqi figurën e saj të hollë në pjesën e sipërme, e cila tërhiqej dramatikisht në bel dhe theksonte dekoltenë e saj.

Kim, 43 vjeçe, kishte veshur gjithashtu një palë pantallona të bardha lëkure, dhe lejoi rripat e korsesë të bien në dysheme në prapësi.

Foto: Kim Kardashian/Instagram

Struktura e pjesës krijonte esencën e anës katrore të belit, dhe reçipetat ngriteshin lart drejt fytyrës së saj.

Në sfond, fansat mund të vërenin dhomën luksoze të hotelit të Kim, e kompletuar me një dysheme të mrekullueshme, mobilje dhe një shtyllë me veshje të tjera të “Mugler”.

Foto: Kim Kardashian/Instagram

Një foto e dytë tregonte një pamje më të afërt, e cila vërtetë theksoi linjat e ngushta të belit të themelueses së markës “Skims”.

Megjithatë, komentet e shumta nga ndjekësit supozonin se ajo kishte hequr dy brinjët e saj, pasi beli i Kimit dukej më i hollë se zakonisht. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Time Magazine shënon historinë e grave shqiptare: Nga refugjatja Sherife Luta më 1999, në yllin ndërkombëtar Dua Lipa

Time Magazine shënon historinë e grave shqiptare: Nga refugjatja Sherife Luta më 1999, në yllin ndërkombëtar Dua Lipa

Lavdije Rexhepi
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Hisen Berisha 'ngacmon' Adelina Ismailin në emision:

Hisen Berisha 'ngacmon' Adelina Ismailin në emision: "Ushtrinë time do ta bëj" ma ke kushtuar mua, sepse po e bëja ushtrinë në atë kohë

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina
Xhuli: Në Kosovë nuk do të bëhet më luftë, por nëse bëhet Vedati do të ikë përsëri - ai është 'Komandant Bllaca'

Xhuli: Në Kosovë nuk do të bëhet më luftë, por nëse bëhet Vedati do të ikë përsëri - ai është 'Komandant Bllaca'

Magazina
Tuna reagon e revoltuar: Alamet burra - gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemegjinj

Tuna reagon e revoltuar: Alamet burra - gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemegjinj

Magazina
Kalo në kategori