LAJMI I FUNDIT:

Kiara Tito shkëlqen me kostumin e kaltër në paraqitjen e radhës

Kiara Tito shkëlqen me kostumin e kaltër në paraqitjen e radhës
Reklama

Big Brother VIP Albania po vjen drejt fundit dhe sonte (e martë) kur zakonisht mbahej spektakli, nuk do të ketë një të tillë.

Në vend të kësaj do të shfaqet emisioni “Big Brother Fun Club” që do të ketë përballje të ish-banorëve.


Pjesë e emisionit do të jetë e pranishme edhe moderatorja dhe ish-banorja, Kiara Tito, e cila përveç tjerash do të flas edhe për lidhjen e saj me këngëtarin Luiz Ejlli, me të cilin në natën kur u largua nga BBVA mori një propozim për martesë nga ai.

Foto: Kiara Tito/Instagram

Pak para nisjes së emisionit të fundit të ‘Fun Club’, Kiara ka ndarë disa imazhe në llogarinë e saj në Instagram për të treguar ‘look’-un me të cilin do të paraqitet.

Luizi përshkruan emocionet e finales së BBVA: Do humbas 20 kilogramë në momentin kur do shpallet fituesi
Lexo po ashtu Luizi përshkruan emocionet e finales së BBVA: Do humbas 20 kilogramë në momentin kur do shpallet fituesi

Prezantuesja shqiptare ka mahnitur me një kostum me ngjyrë të ndezur të kaltër të cilin e ka kombinuar me një palë sytjena me shkëlqim.

Foto: Kiara Tito/Instagram

Për t’u dukur edhe më atraktive, Kiara la flokët e gjata lëshuar sipër në formë të valëzimit dhe një palë vathë të gjatë.

Të shumta ishin komentet e fansave që Kiara ka pranuar sipër fotove që ishin kryesisht pozitive.

Foto: Kiara Tito/Instagram

Ndërkohë, kujtojmë që kanë mbetur katër ditë deri në finalen e madhe të BBVA që mbahet të shtunën, e 6 majit. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
“E kanë parë familja e vet videon”, Santiana në gjendje të rënduar emocionale pasi i dashuri nuk i dha sinjal

“E kanë parë familja e vet videon”, Santiana në gjendje të rënduar emocionale pasi i dashuri nuk i dha sinjal

Magazina
Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Magazina
Intervista e Edona James në emisionin serb rikthehet në qendër të vëmendjes pas nëntë vjetësh: Nuk ndihem shqiptare, më pëlqejnë burrat serbë

Intervista e Edona James në emisionin serb rikthehet në qendër të vëmendjes pas nëntë vjetësh: Nuk ndihem shqiptare, më pëlqejnë burrat serbë

Magazina
Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Magazina
Kaderi dhe Blerando sjellin humor në shtëpi me imitimin e Bucit dhe Veronës

Kaderi dhe Blerando sjellin humor në shtëpi me imitimin e Bucit dhe Veronës

Magazina
Kalo në kategori