Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson janë duke planifikuar të martohen në mënyrë sekrete, pasi u rikthyen së bashku.

Dyshja, të cilët ndajnë një vajzë bashkë, u ndanë vitin e kaluar për shkak se basketbollisti kishte tradhtuar bukuroshen brune, shkruan Mirror.

Ai kishte shkëmbyer puthje me miken e Kylie, Jordyn Woods, gjë e cila u bë shkak për ndarjen e tyre.

Por, tani është raportuar se ata kanë pasur disa shkëndija, ndërsa kanë vendosur ta kthejnë lidhjen në një nivel tjetër.

Një burim i brendshëm i Mirror, ka treguar se çifti janë duke e organizuar një ceremoni martese në shtëpinë e Kim Kardashian.

View this post on Instagram

location: under bitches skiiiinnnnn 💋

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on May 22, 2020 at 2:51pm PDT

Ndërkaq, fansat e yllit të Keeping Up With The Kardashians kanë aluduar se ajo mund të jetë rikthyer lidhjes së vjetër për shkak të izolimit me Tristan gjatë kohës së pandemisë coronavirus. /Telegrafi/