Kevin Edmond dhe Vig Poppa i kanë bashkuar forcat për ta publikuar duetin e ri muzikor.

“Ye Ye Ye” është titulli i këngës më të re, e cila ka ardhur e kompletuar edhe nga ana vizuale.

Prapa këtij projekti qëndron producenti Ruzbeatz, ndërsa tekstin e kanë shkruar vet dy protagonistët e këngës.

Videoklipi është xhiruar nga produksioni Sekuencë Studio nën regji të Alban Selimajt.

Në njoftimin e tij në rrjetet sociale, Vigan Bardhi (emri i vërtetë i Vig Poppa) ka bërë të ditur se projekti i ri është lansuar në të gjitha platformat. /Telegrafi/