LAJMI I FUNDIT:

Këngëtarja rumune, Andreea Vilcan viziton Prekazin për 28 Nëntor

Këngëtarja rumune, Andreea Vilcan viziton Prekazin për 28 Nëntor
Foto: Screenshot/Instagram

Ajo është bërë e njohur për publikun shqiptar pasi ka interpretuar disa këngë shqipe.

E së fundmi këngëtarja rumune, Andreea Vilcan, bëri një performancë të mahnitshme të hitit të Shkurte Fejzës, “Mora Fjalë”.

E njëjta me rastin e Ditës së Flamurit ka ardhur në Kosovë dhe ka vizituar Prekazin.

Këtë e ka bërë të ditur me anë të disa fotografive që ka shpërndarë në rrjete sociale.

Ajo madje në njërën prej fotografive shihet duke e bërë edhe shqiponjën me duar.

“Urime 28 Nëntori, gjithë shqiptarëve”, shkruan në postim.

Foto: Screenshot/Instagram

“Jam e lumtur të ndaj emocionet e mia me ju. Ju dua”, shtoi mes tjerash artistja nga Rumania.

Veç kësaj, Andreea ka një vokal të veçantë dhe pëlqehet jashtëzakonisht nga shqiptarët. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Magazina
E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet dhe vazhdon garën

E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet dhe vazhdon garën

Magazina
Kalo në kategori