LAJMI I FUNDIT:

Kënga e radhës e Shakiras po bëhet hit, fansat të bindur se ka dedikime për Pique

Kënga e radhës e Shakiras po bëhet hit, fansat të bindur se ka dedikime për Pique
(Foto: Instagram/shakira)

Ndarja me Gerard Pique e ka shkatërruar jetën romantike të Shakiras, mirëpo karriera muzikore e saj po lulëzon.

Prej se e zuri bashkëshortin e saj duke e tradhtuar, këngëtarja kolumbiane është duke marrë mbështetje të madhe, sidomos në jetën e saj profesionale.

Kënga “Te Felicito” që e kishte lansuar në bashkëpunim me këngëtarin portorikan, RauwAlejandro, ka kaluar shifrën prej 140 milionë shikimesh në YouTube dhe është kënga e tretë më e popullarizuar në botë.


Për të mos mjaftuar kjo, Shakira ka publikuar bashkëpunimin e radhës që është kënga e parë zyrtare që prej ndarjes nga Pique.

Shakira po merr gjithnjë e më shumë mbështetje dhe popullaritet që nga ndarja me Pique
Lexo po ashtu Shakira po merr gjithnjë e më shumë mbështetje dhe popullaritet që nga ndarja me Pique

“Don’t You Worry” është titulli i projektit që vjen bashkëpunim ndërmjet Black Eyed Peas, David Guettas dhe 45-vjeçares.

Njësoj sikurse në hitin e mëparshëm, përdoruesit e rrjeteve sociale kanë gjetur brenda tekstit dedikime të shumta kundrejt tradhtisë që i bëri futbollisti.

Bie dukshëm popullariteti i Pique në rrjetet sociale pas ndarjes nga Shakira
Lexo po ashtu Bie dukshëm popullariteti i Pique në rrjetet sociale pas ndarjes nga Shakira

“Bëj vetëm atë që dua, kam qenë poshtë dhe tash jam ngritur. Po bëhem më e mençur, gjithçka do të bëhet mirë”, janë disa nga fjalët që besohet t’i jenë kushtuar qendërmbrojtësit spanjoll. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Magazina
Bëhen bashkë ish-banoret e Big Brother VIP Albania 3, mahnitin me paraqitjet në bikini

Bëhen bashkë ish-banoret e Big Brother VIP Albania 3, mahnitin me paraqitjet në bikini

Magazina
Pyetet nëse ka të reja nga ajo dhe Meritoni, Ilnisa jep përgjigjjen interesante

Pyetet nëse ka të reja nga ajo dhe Meritoni, Ilnisa jep përgjigjjen interesante

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Magazina
Aktorja Eva Longoria fiton 45 milionë euro nga Jeff Bezos, duhet t'i shpenzojë për dhjetë vjet

Aktorja Eva Longoria fiton 45 milionë euro nga Jeff Bezos, duhet t'i shpenzojë për dhjetë vjet

Magazina
Kalo në kategori