LAJMI I FUNDIT:

Kënga e Noizyt dhe Stresit “Medalioni” arrin një milion klikime akoma pa bërë 24 orë

Kënga e Noizyt dhe Stresit “Medalioni” arrin një milion klikime akoma pa bërë 24 orë
Foto: Screenshot/YouTube

Rap-artistët shqiptarë, Noizy dhe Stresi, kanë qenë ndër emrat më të komentuar këto ditë.

Reklama

Kjo pasi u tha se dyshja e famshme prishën raportin mes tyre, i cili njëherësh u rregullua pas shumë vitesh.

Megjithatë, ata mbrëmë (e shtunë) u rikthyen me një projekt të ri muzikor që e paralajmëruan prej shumë kohësh.

Foto: Screenshot/YouTube

“Medalioni” ishte bashkëpunimi i tyre me anë të të cilit zbuluan po ashtu se nuk janë prishur.

Noizy dhe Stresi publikojnë bashkëpunimin e shumëpritur "Medalioni"
Lexo po ashtu Noizy dhe Stresi publikojnë bashkëpunimin e shumëpritur "Medalioni"

Kjo këngë akoma pa bërë 24 orë ka grumbulluar mbi një milion klikime në platformën YouTube.

View this post on Instagram

A post shared by NOIZY OTR (@noizy)

Ky ndërkohë është projekti që ka shfaqur reperët më të afërt se kurrë dhe tregon më së miri se si është raporti i tyre tani.

Noizy mes tjerash ka qenë një mbështetës i madh i Stresit në kohën kur ishte në Big Brother VIP Kosova. /Telegrafi/