LAJMI I FUNDIT:

Kejvina Kthella hedh kunja për Kiarën pasi u bë ‘lidere’ në BBVA: E shkreta është pastërtore, fiks si dashuria që ka për Luizin

Kejvina Kthella hedh kunja për Kiarën pasi u bë ‘lidere’ në BBVA: E shkreta është pastërtore, fiks si dashuria që ka për Luizin

Kiara Tito u zgjodh ditën e sotme (e diel) liderë e shtëpisë së Big Brother VIP Albania.

Reklama

Pas kësaj duket se pati një sërë debatesh, ku të pranishme kanë qenë edhe banorët e reja: Jori, Antoneta dhe Fotini.

Megjithëse përplasja më e madhe ishte me konkurrenten e vjetër të kësaj shtëpie, Olta Gixharin.

Foto: Screenshot/Instagram

Për këtë së fundmi ka bërë një reagim ish-banorja Kejvina Kthella, e cila ka ironizuar prezantuesen e ka hedhur disa kunja për të.

“Ti po je punëtore e madhe. E mbaj mend Kiarën gjithë ditën pastroje tavolinën, dërgo pjata tek lavamani, laj e shpërlaj, rregullo krevatin etj. Nuk e ngrinte kokën njëherë e shkreta veç duke pastruar, e kishte shumë problem pisllëkun”, tha ajo.

Kejvina Kthella reagon pas deklaratave të Robert Aliajt për të dhe të Kristit me Keisin: Ndrysho ngjyrën e manikyrit, jo fjalët o burrë
Lexo po ashtu Kejvina Kthella reagon pas deklaratave të Robert Aliajt për të dhe të Kristit me Keisin: Ndrysho ngjyrën e manikyrit, jo fjalët o burrë

“Është punëtore s’kemi ç’i themi, atë që e ka, e ka. Fiks si dashuria e pastër që ka për Luizin”, ka shkruar Kthella.

Foto: Screenshot/Instagram

Ajo më pas postoi një tjetër video në InstaStory, ku ishin Luizi e Kiara duke folur për një bluzë që mbante artisti shkodran.

Bluza ishte e Kejvinës, ndërsa ajo shtoi: “Eh moj Kiara bukuroshe por kur merrje gjërat e mia brenda të pëlqenin. Shumë e dashur je”.


Modelja e njohur theksojmë që u përjashtua nga BBVA pasi theu rregullat e këtij formati, pasi ushtroi dhunë fizike ndaj Luizit. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by KEJVINA (@kejvina)


Në trend Magazina

Më shumë
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
Kalo në kategori