LAJMI I FUNDIT:

Katy Perry rrëfen për problemet me shëndetin mendor, pas ndarjes me Orlando Bloom në vitin 2017

Katy Perry rrëfen për problemet me shëndetin mendor, pas ndarjes me Orlando Bloom në vitin 2017
Katy Perry dhe Orlando Bloom (Foto: Andreas Rentz/Getty Images/Guliver)

Këngëtarja amrikane, Katy Perry, duket se ka pësuar probleme nga lidhjet e dashurisë në jetën e saj sentimentale.

Një gjë e tillë po konsiderohet pasi ajo kishte menduar të vetëvritej, pasi u nda nga Orlando Bloom në vitin 2017, shkruan Daily Mail.


35-vjeçarja e cila është në pritje të fëmijës së parë me po të njëjtin person, ka treguar se si e përjetoi ndarjen e parë nga ai.

“Unë kisha dhënë shumë nga vetja ime, dhe kjo më lëndoi në masë të madhe. U ndava nga i dashuri, që tani është babai i fëmijës tim”

“Un pretendoja të fluturoja me projektin e radhës. Por ajo ndarje nuk më bëri të ndihem aq lartë, kështu që u rrëzova”, u shpreh ajo.

Më tutje ajo kishte shpjeguar se si mirësia e jetës e kishin shpëtuar, pasi kishte kaluar një fazë të gjatë e mërzitur nga ajo që i kishte ndodhur.

Ditët e sotme ajo i vlerëson si më të mirat në jetën e saj, ndërsa i krahason me ditët kur kishte pasur probleme me shëndetin mendor.

Ndërkaq, Katy dhe Orlando fillet e dashurisë i kishin filluar në vitin 2016, pasi u takuan në ‘Golden Globe Awards’. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Pasi u shpall fituese e Big Brother VIP Albania, Egla Ceno bëri veprimin e papritur në Instagram që habiti të gjithë

Pasi u shpall fituese e Big Brother VIP Albania, Egla Ceno bëri veprimin e papritur në Instagram që habiti të gjithë

Magazina
Publikohet

Publikohet "Albania" nga Capital T - kënga zyrtare e Shqipërisë për në Euro 2024

Magazina
Pas shkëputjes nga muzika, Fero njofton hapjen e auto-sallonit të tij

Pas shkëputjes nga muzika, Fero njofton hapjen e auto-sallonit të tij

Magazina
Luizi dhe Kiara zbulojnë për herë të parë portretin e vajzës së tyre

Luizi dhe Kiara zbulojnë për herë të parë portretin e vajzës së tyre

Magazina
'Bëhet i gjallë

'Bëhet i gjallë" - Heidi Baci publikon një video të Romeos duke i rënë pianos

Magazina
Getinjo publikon fotografi duke u falur: Nëse jeta të ka lodhur e je mërzit, falu dhe kërko ndihmë

Getinjo publikon fotografi duke u falur: Nëse jeta të ka lodhur e je mërzit, falu dhe kërko ndihmë

Magazina
Kalo në kategori