LAJMI I FUNDIT:

Katy Perry publikon video të ëmbël, ndërsa kërcen afër veturës me barkun e rrumbullakosur

Katy Perry publikon video të ëmbël, ndërsa kërcen afër veturës me barkun e rrumbullakosur
Katy Perry (Foto: Cameron Spencer/Getty Images/Guliver)

Ajo është në pritje të fëmijës së saj të parë së bashku me Orlando Bloom, kohëve të fundit.

Por, këngëtarja Katy Perry, nuk është ende për një gjë të tillë, pasi së fundmi ajo ka treguar disa lëvizje të mrekullueshme vallëzimi.


Krijuesja e hitit “Roar”, përmes një video të publikuar në rrjetin social Instagram, duket se është duke shijuar kohën e saj të lirë.

Afër veturës të cilën ishte duke e drejtuar i fejuari i saj, Katy kishte filluar të vallëzoj, ndërsa në pah kishte vënë barkun e rrumbullakosur.

Katy Perry shijon muajt e fundit të shtatzënisë, fotografohet me masa mbrojtëse gjatë shëtitjes në Santa Barbara
Lexo po ashtu Katy Perry shijon muajt e fundit të shtatzënisë, fotografohet me masa mbrojtëse gjatë shëtitjes në Santa Barbara

Sidoqoftë, këngëtarja e njohur kishte zbuluar për herë të parë që është në pritje të një vajze, në muajin mars të këtij viti.

I fejuari i saj, Orlando tashmë do të bëhet baba për herë të dytë, pasi me ish-bashkëshorten Miranda Kerr, ai ndan djalin Flynn Christopher. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Biznesmeni shqiptar i drejtohet Besit pas ndarjes nga Xhensila: Të pata thënë, më vjen keq por ke shpëtuar një herë e mirë

Biznesmeni shqiptar i drejtohet Besit pas ndarjes nga Xhensila: Të pata thënë, më vjen keq por ke shpëtuar një herë e mirë

Magazina
U filmua rrugëve të Tiranës, Egla zbulon se çfarë ndodhi para se të futej në Dhomën e Bardhë

U filmua rrugëve të Tiranës, Egla zbulon se çfarë ndodhi para se të futej në Dhomën e Bardhë

Magazina
Finalisti Romeo Veshaj nuk shfaqet në ‘Post Big Brother’, Ledion Liço zbulon detajet

Finalisti Romeo Veshaj nuk shfaqet në ‘Post Big Brother’, Ledion Liço zbulon detajet

Magazina
Rrëmbeu fitoren e BBVA, i kthehet Meritoni: Pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa

Rrëmbeu fitoren e BBVA, i kthehet Meritoni: Pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa

Magazina
Do ta lë Italinë për shkak të Romeos - Heidi Baci flet për raportin me të pas daljes nga Big Brother

Do ta lë Italinë për shkak të Romeos - Heidi Baci flet për raportin me të pas daljes nga Big Brother

Magazina

"Do hidhem nga ballkoni nëse fiton Egla Ceno", Roza Lati sqaron deklaratën

Magazina
Kalo në kategori