Aida Doçi dhe Bardhyl Idrizi – Bardhi janë bërë bashkë për një projekt të ri muzikor.

Këtë e kanë njoftuar përmes një postimi të shpërndarë me ndjekësit në llogarinë personale, Instagram.

Ata kanë bërë të ditur se bashkëpunimi i tyre do të lansohet gjatë ditës së nesërme (e shtunë).

View this post on Instagram

A post shared by Aida Doçi (@aidadoci1)

“A jeni gati për nesër. Se tërmet”, ka shkruar Doçi në postimin e shpërndarë me fansat.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Të shumta kanë qenë reagimet, kryesisht pozitive, nga admiruesit e muzikës së tyre, të cilët mezi po presin për duetin.

Foto: Screenshot/Instagram

Bardhi nga ana tjetër vetëm pak ditë më parë solli dy këngë të reja solo të titulluara “Zhytem&Prapë”.

Reklama

E sa i përket Aidës, të fundit prurje muzikore e solli dy muaj më parë të quajtur “Flutur”. /Telegrafi/

Reklama