LAJMI I FUNDIT:

Karol G në mbështetje të Rihannas pas rikthimit në muzikë: Nuk ka asnjë person që më frymëzon më shumë se ti

Karol G në mbështetje të Rihannas pas rikthimit në muzikë: Nuk ka asnjë person që më frymëzon më shumë se ti

Kthimi i Rihannas në muzikë ka qenë një nga ngjarjet më të mëdha të vitit 2022.

Jo vetëm për shkak të “Lift me up”, këngës së saj tematike për “Black Panther: Wakanda Forever”, por edhe për shkak të performancës së saj të ardhshme në “Super Bowl 2023”.


Është një rikthim që vjen pas gjashtë vitesh pa publikuar këngë të reja dhe që ka gëzuar miliona fansat në mbarë botën, përfshirë edhe kolegen e saj, këngëtaren Karol G.

Artistja kolumbiane është një nga artistet më të njohura në planet sot (37 milionë dëgjues mujor në Spotify), diçka që ajo ndan me Rihannan, e cila pavarësisht gjashtë vitesh jashtë industrisë, është ende shumë e njohur sot.

Megjithatë, vendasja Medellin nuk ka harruar se nga vjen dhe pas kthimit të RiRit, ajo donte të linte një mesazh dashurie dhe admirimi për gruan që ka qenë gjithmonë frymëzimi i saj i madh.

Rihanna rikthehet me këngë të re pas gjashtë vitesh, publikon "Lift Me Up" - kolona zanore e vazhdimit të "Black Panther"
Lexo po ashtu Rihanna rikthehet me këngë të re pas gjashtë vitesh, publikon "Lift Me Up" - kolona zanore e vazhdimit të "Black Panther"

“Rihanna, të dua! Shpresoj që një ditë të mund ta them personalisht! Nuk ka asnjë person në botë që më frymëzon më shumë se ti”, ka shkruar Karol G në rrjetet sociale.

Siç e dinë të gjithë fansat e këngëtares nga Barbados, të premten u publikua kënga e saj e re “Lift me up” për filmin e radhës të Marvel Studios, këngë që me shumë gjasa do të ketë edhe videoklip, që e kemi parë edhe në rrjetet sociale të Rihannas.

Në një video enigmatike prej 30 sekondash, ylli botëror shfaqet në një plazh në perëndim të diellit, në pamje përrallore të marra nga “Black Panther: Wakanda Forever”.

Foto: Instagram

Kënga tani ka mbi 1.5 milionë shikime në YouTube në vetëm shtatë orë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
Linda Halimi befason me deklarata të tjera: Lumbardhi i ka shkruar vëllait tim, i ka kërkuar që unë të mos e ngacmoj në BBVK

Linda Halimi befason me deklarata të tjera: Lumbardhi i ka shkruar vëllait tim, i ka kërkuar që unë të mos e ngacmoj në BBVK

Magazina
Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Magazina
Sherr në Big Brother VIP Kosova 2? Alaudin Hamiti del me një sqarim

Sherr në Big Brother VIP Kosova 2? Alaudin Hamiti del me një sqarim

Magazina
Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Magazina
“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

Magazina
Kalo në kategori