0Shares

Ariel Rosso nga Kalifornia e Shteteve të Bashkuara, e ka postuar një video të shkurtër ku shihet gruaja tij Carla, teksa kapë një gjarpër të vogël.

Ajo kishte menduar se ishte lodër dhe ka dashur ta merrte, por është tmerruar ku ka nisur t’i lëvizte në dorë, transmeton Telegrafi.

“Mendoi se ishte lodër dhe deshi të lozte me qenin tonë, por u frikësua keq”, ka shkruar Rosso lidhur me rastin.

Në shumicën e komenteve, shikuesit janë fokusuar në mënyrën qesharake se si ajo ka ikur. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)