LAJMI I FUNDIT:

Kanita shfaq linjat trupore ndërsa pozon me sytjena

Kanita shfaq linjat trupore ndërsa pozon me sytjena
Kanita (Foto: Instagram)

Ajo tashmë është bërë njëra nga artistet më të pëlqyera dhe më të dashura për publikun.

Reklama

Fjala është për këngëtaren Kanita Suma, e cila njëherësh është shumë e ndjekur edhe në rrjetet sociale.

Bukuroshja ka ndarë së fundmi disa fotografi atraktive, përmes të cilave ka vënë në pah linjat trupore.

Kanita (Foto: Instagram)

E njëjta ka pozuar në pjesën e sipërme me sytjena të bardha, derisa ka zgjedhur një palë pantallona të shkurtra rozë.

“Përshëndetje”, ka qenë përshkrimi krahas fotografive.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Ndërkaq, ajo filloi të komplimentohej menjëherë nga miqtë e fansat që mban në këtë rrjet të popullarizuar.

View this post on Instagram

Hi 🤍

A post shared by KANITA (@kanitasofficial) on Sep 6, 2020 at 5:00am PDT

Kanita aktualisht është duke e shijuar suksesin e këngës së re “Hala”, të cilën e solli në bashkëpunim me artisten Valza Zhegrova. /Telegrafi/