LAJMI I FUNDIT:

Kanita dhe Lindoni sjellin bashkëpunimin “Stranger”

Kanita dhe Lindoni sjellin bashkëpunimin “Stranger”

Edhe një këngë e re i është bashkuar një numri të madh të tyre të sjell kohët e fundit para adhuruesve të muzikës.

Reklama

Bëhet fjalë për këngëtaren Kanita, e cila ka sjell bashkëpunimin e ri me Lindonin, i cili kishte kohë që i ka munguar skenave muzikore.

“Stranger”, titullohet kënga e re dhe është shoqëruar me një video të veçantë që e ka realizuar Valon Aziri.

Theksojmë se për muzikën është përkujdesur Boban Apostolov ndërkaq tekstin e shkroi Lindoni.

Ndryshe, dyshja ndaras gjatë muajve të ardhshëm do të sjellin edhe këngë të reja dhe do të mbajnë disa koncerte. /Telegrafi/