LAJMI I FUNDIT:

Kanita dhe Lindoni po sjellin projekt të ri

Kanita dhe Lindoni po sjellin projekt të ri

Këngëtarja e re Kanita dhe Lindoni po vijnë me projekt të ri.

Reklama

Konfirmimi u bë në rrjetet sociale, ku dyshja kanë treguar se po realizojnë një projekt të ri.

Kanita ka bashkuar forcat me Lindonin, një këngëtar mjaft i talentuar, këngë e cila pritet të pëlqehet.

Videoklipi është punuar nga Valon Aziri.

Projekti ndërkaq pritet të lansohet gjatë ditës së enjte. /Telegrafi/