LAJMI I FUNDIT:

Kane i thotë kryetarit të Tottenhamit ta shesë te Man Utd

Kane i thotë kryetarit të Tottenhamit ta shesë te Man Utd

Kapiteni i Anglisë, Harry Kane thuhet se është i interesuar vetëm për një kalim nga Tottenham Hotspur te Manchester United.

Reklama

Qendërsulmuesi anglez është në treg, pavarësisht insistimit të kryetarit të Spurs, Daniel Levy, që ai të mos shitet.

Sipas mediumit britanik The Sun, Kane dëshiron të mbetet në Ligën Premier dhe të përfundojë si golashënuesi më i mirë i kampionatit anglez.

Sheikh Jassim ka piketuar tashmë 10 objektivat e transferimit të Manchester United
Lexo po ashtu Sheikh Jassim ka piketuar tashmë 10 objektivat e transferimit të Manchester United

Kane beson se një lëvizje te Djajtë e Kuq do t’i jepte atij mundësinë për të fituar trofe.

Djajtë e Kuq kanë fituar Kupën Carabao këtë sezon dhe do të përballen me Manchester Cityn në finalen e FA Cup të shtunën.

Nga Kane te Osimhen dhe Havertz – 13 emrat që Real Madridi po monitoron për sulm
Lexo po ashtu Nga Kane te Osimhen dhe Havertz – 13 emrat që Real Madridi po monitoron për sulm

Transferimi i Kane do t’i kushtonte shumë para Unitedit, por mund të zgjidhë shumicën e çështjeve të tyre në sulm nga ky sezon.

Ndryshe, kapteini i Anglisë dhe Spurs është lidhur shumë edhe me një transferim te Real Madridi. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Trajneri sensacional i klubit të Ligës Premier shfaqet si pretendentë për të pasuar Ancelottin te Real Madridi

Trajneri sensacional i klubit të Ligës Premier shfaqet si pretendentë për të pasuar Ancelottin te Real Madridi

La Liga
Napoli tallet me Osimhen duke i publikuar një video – sulmuesi fshin të gjitha fotot nga rrjetet sociale dhe mendon veprime ligjore kundër klubit

Napoli tallet me Osimhen duke i publikuar një video – sulmuesi fshin të gjitha fotot nga rrjetet sociale dhe mendon veprime ligjore kundër klubit

Serie A
Ish-lojtari i njohur holandez u gjet i droguar dhe alkoolizuar në hotel, dërgohet për rehabilitim

Ish-lojtari i njohur holandez u gjet i droguar dhe alkoolizuar në hotel, dërgohet për rehabilitim

Ndërkombëtare
Nga fitimi i Kupës së Botës te shitja e pishinave: Jeta e re e një prej sulmuesve më efektivë në Evropë në vitet e 90-ta

Nga fitimi i Kupës së Botës te shitja e pishinave: Jeta e re e një prej sulmuesve më efektivë në Evropë në vitet e 90-ta

Ndërkombëtare
Arteta pyetet për diferencën e pikëve me Man Cityn, përgjigja e tij është e shkëlqyer

Arteta pyetet për diferencën e pikëve me Man Cityn, përgjigja e tij është e shkëlqyer

Premier League
Mesazhi i Ancelottit për Arda Gulerin, pas lëndimit të ri

Mesazhi i Ancelottit për Arda Gulerin, pas lëndimit të ri

La Liga
Kalo në kategori