LAJMI I FUNDIT:

“Kam pasur momente kur kam menduar që nuk më do askush” – Linda Halimi shpërthen në lot në Big Brother VIP Kosova

“Kam pasur momente kur kam menduar që nuk më do askush” – Linda Halimi shpërthen në lot në Big Brother VIP Kosova
Foto: Screenshot/YouTube

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, ka bërë një bisedë sot (e martë) me Shqipe Hysenajn.

Teksa po fliste me të, ajo filloi të qante, duke i treguar se i ka munguar gjithnjë pjesë e dashurisë – përveç nga bashkëshorti i saj.

Artistja nga Vitia theksoi se ka pasur momente kur ka menduar që nuk e do askush.

Foto: Screenshot/YouTube

Bukuroshja mes tjerash thekson se nuk i ka bërë asnjëherë askujt keq dhe se nuk është në karakterin e saj.

''Mblidhe bërllogun dhe dil jashtë me të'' - replika të forta mes Kader dhe Lindës në Big Brother
Lexo po ashtu ''Mblidhe bërllogun dhe dil jashtë me të'' - replika të forta mes Kader dhe Lindës në Big Brother

“Kam pasur momente kur kam menduar që nuk më do askush, përveç burrit. Prandaj i dua njerëzit dhe kam shumë empati se e kam vuajtur shumë këtë pjesë. Vetëm se zgjodha të marrë atë që dua, askujt si kam bërë keq. Me vetëdije askujt keq nuk i kam bërë”, u shpreh ajo.

Foto: Screenshot/YouTube

Linda shtoi: “Nëse ty të kisha bërë keq më kish dhimt mua, e këtu kur po duhet me u bë agresive po më dhemb thellë se nuk është pjesë e karakterit tim. Disa nivele të ulëta këtu, po më vjen keq edhe se jam në një shtëpi me ta. Nuk iu jap mundësi njerëzve të rrin shumë afër meje”.

Halimi ka rrëfyer në Big Brother se është paragjykuar shumë për martesën me reperin amerikan, Big D, me të cilin ka edhe një vajzë. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Magazina
Modelja ukrainase

Modelja ukrainase "në listën e të kërkuarve" nga 'autoritetet e Putinit' pasi pozoi 'topless' përpara një monumenti fetar në Moskë

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Magazina
Kalo në kategori