Kantautori Kastro Zizo është bërë baba në një moshë mjaft të re, si 22 vjeçar. Djali i tij i madh, Dankan, është 14 vjeçar.

Gjithashtu këngëtari është baba i një vajze dhe një djali të porsalindur. E veçanta e Kastros, është se të tre fëmijët e tij, kanë nëna të ndryshme.

Sakaq, tashmë 36 vjeçar, me tre fëmijë, Klevis Bega (emri i vërtetë i artistit) pohon se nuk do të ndalet me kaq, por me partneren e tij aktuale Sarën, kanë në plan të sjellin në jetë edhe fëmijë të tjerë.

Këtë deklaratë ai e pohoi në një intervistë me gazetarin Ervin Kurti në emisionin “E Diell” në Top Channel.

“Nuk do ta mbyll me tre fëmijë jetën time, kisha kështu një milisekonda për ta mbyllur me Danten. Por, kam ndërmend të sjell në jetë dhe fëmijë të tjerë. Nëse njeriu ndihet mirë me personin që do risjell një jetë të re”, citohet të ketë thënë Kastro.