0Shares

Në rrjetet sociale ka filluar të qarkullojë një video, në të cilën shfaqet një vajzë e re e cila vazhdimisht rrahet me vajza të moshave të ndryshme në pjesë të ndryshme të qytetit.

Vajza nga Shtetet e Bashkuara ka filmuar veten duke u rrahur me vajza të profileve të ndryshme, nga at0 më të vogla fizikisht deri tek ato që kishin fizik më të zhvilluar, transmeton Telegrafi.

Ajo është munduar të realizojë një video ku i ka përmbledhur të gjitha “ndeshjet” në të cilat ka fituar, por ky veprim ka nervozuar shumë njerëz për faktin se si është e mundur që ajo publikon dhunën që e ka ushtruar mbi persona të ndryshëm, dhe vazhdon të jetë në liri.

Të gjitha rrahjet që i ka shkaktuar qoftë në rrugë apo në ambiente tjera brenda 12 muajve, ajo i ka regjistruar me kamerë amatore.

Nuk dihet nëse kjo vajzë ka qenë ndonjëherë e arrestuar për sulm fizik apo diçka të ngjashme apo nëse me profesion është ndonjë boksiere amatore./Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)