Prezantuesja dhe aktorja shqiptare, Jonida Vokshi, në qershor të këtij viti u bë nënë për herë të parë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, aktori Besnik Krapi, mirëpritën vajzën e tyre të cilën e pagëzuan me emrin, Emi.

Dhe pak pas lindjes, artistja e njohur ka nisur pushimet në Shqipëri teksa nuk ka hezituar të ndajë me ndjekësit imazhe e video të ndryshme.

Në një fotografi të fundit, ish-aktorja e “O sa mirë” vjen në formë të shkëlqyeshme e cila duket se ka rikthyer linjat trupore menjëherë në formë.

Jonida Vokshi bëhet nënë për herë të parë Jonida Vokshi bëhet nënë për herë të parë

Kjo pjesë duket të jetë mjaft e mirë për Jonidën, pasi shumë prej të famshmëve kanë problem kilogramët e tepërt pas lindjes.

Sido që të jetë, prezantuesja po shijon jetën në masë të madhe dhe bashkë me Besnikun jetojnë mes Kosovës e Shqipërisë. /Telegrafi/