Këngëtarja dhe prezantuesja nga Shqipëria, Jonida Maliqi, është duke shijuar disa ditë të mira pushimi.

Ajo si destinacion ka zgjedhur shtetin turk, në një nga resortet luksoze në Bodrum.

Me këtë rast, krijuesja e hitit “Nuk kam faj që robëroj” ka ndarë disa fotografi atraktive.

Ajo vjen e mahnitshme në një palë bikini të zeza, teksa ka vënë në pah linjat e bujshme trupore.

Të gjitha lajmet nga Jonida Maliqi Të gjitha lajmet nga Jonida Maliqi

“Jeta duket më e bukur në stinën e verës”, ka shkruar Maliqi.

View this post on Instagram

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi)

Komplimentet kanë qenë të shumta nga miqtë e ndjekësit që mban në rrjetin e popullarizuar, Instagram.

Jonida viteve të fundit ka qenë më e tërhequr nga muzika, ndërsa është fokusuar më shumë në emisionin e saj të ri “Jonida’s Room”. /Telegrafi/