LAJMI I FUNDIT:

Joe Jonas dhe Sophie Turner publikojnë pamje nga martesa e dytë në Francë

Joe Jonas dhe Sophie Turner publikojnë pamje nga martesa e dytë në Francë
Sophie Turner dhe Joe Jonas . (Photo by Rich Fury/Getty Images/Guliver)

Ceremonia e tyre në Francë e ka shënuar martesën e dytë, pas asaj të parës të realizuar në Las Vegas në muajin maj.

Joe Jonas dhe Sophie Turner janë zyrtarisht të martuar – dhe dyshja kanë publikuar imazhet e para të ceremonisë së dytë.


Anëtari i ‘Jonas Brothers’ dhe ylli i ‘Game of Thrones’ kanë publikuar një imazh të mërkurën në rrjetin social, Instagram, teksa shfaqen tejet të lumtur.

View this post on Instagram

Mr and Mrs Jonas

A post shared by Sophie Turner (@sophiet) on Jul 3, 2019 at 8:34pm PDT

“Mr dhe Mrs Jonas”, ka shkruar Sophie pranë imazhit.

Të gjitha lajmet nga Sophie Turner
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Sophie Turner

Muzikanti i “Jonas Brothers” dhe aktorja janë në lidhje që nga viti 2016, ndërsa Sophie është bërë më e famshme si pjesë e hit serialit televiziv “Game of Thrones”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Aktori i filmit Home Alone është parë në gjendje të rëndë, duke habitur edhe fansat

Aktori i filmit Home Alone është parë në gjendje të rëndë, duke habitur edhe fansat

Magazina
Brenda apartamentit luksoz të Vesa Vllasaliut

Brenda apartamentit luksoz të Vesa Vllasaliut

Magazina
Skena romantike mes Anxhela Peristerit dhe Atdhe Xharavinës, ish-banori i BBVK-s pjesë e klipit të këngëtares?

Skena romantike mes Anxhela Peristerit dhe Atdhe Xharavinës, ish-banori i BBVK-s pjesë e klipit të këngëtares?

Magazina

"El Clasico na bashkoi" - Blero, Edona James dhe Lumbardh Salihu bëhen bashkë për të shikuar super-ndeshjen

Magazina
Deklaron mbi 58 mijë euro 'cash', zbulohet shuma me të cilën u pagua Anita Haradinaj si opinioniste në Big Brother VIP Kosova

Deklaron mbi 58 mijë euro 'cash', zbulohet shuma me të cilën u pagua Anita Haradinaj si opinioniste në Big Brother VIP Kosova

Magazina

"Unë dashurinë për Kosovën e kam në shtëpi, ti jo", si shpërtheu Arbri kundër Vesës në prime-in e së shtunës

Magazina
Kalo në kategori