West Hami barazoi me rezultat 0-0 ndaj Shrewsbury në FA Cup.

Ndeshja vazhdon të komentohet në rrjetet sociale, por jo për faktin se klubi londinez nuk arriti të kualifikohet në fazën tjetër të kupës nga ndeshja e parë.

Pasi ndeshja ishte duke u zhvilluar, dielli po e pengonte shumë portierin vendas, Joe Hart.

Por, anglezit i ra ndërmend një ide shumë e mirë, t’ia huazojë kapuçin një tifozi dhe normalisht që nuk u refuzua.

E gjitha kjo u komentua në rrjetet sociale me komente pozitive dhe shaka të ndryshme. /Telegrafi/