Jennifer Lawrence dhe Leonardo DiCaprio janë ndër aktorët më të suksesshëm ndonjëherë.

Dyshja së fundmi kanë bashkuar fuqitë, për të punuar së bashku në filmin e realizuar në Netflix, “Don’t Look Up”, shkruan Daily Mail.

Në disa imazhe të publikuara nga xhirimet, 30-vjeçarja shihet duke shkëmbyer të buzëqeshura me aktorin.

Në film ato do të njihen si Kate Dibiasky dhe Dr. Randall Mindy, ndërsa mbajnë turne nëpër botë duke treguar se një asteroid do të shkatërrojë botë.

Në rrjet qarkulluan edhe disa imazhe të tjera, ku shihej një anije duke gjuajtur fishekzjarrë nga lumi “Fall”.

Vlen të përmendet se palës së njohur do të t’i bashkohet edhe këngëtarja e popullarizuar, Ariana Grande. /Telegrafi/

Reklama