0Shares

Jennifer Lawrence konsiderohet si një ndër femrat më të bukura të botës së Hollywoodit.

Këtë e ka dëshmuar edhe përmes fotografisë së fundit të realizuar për revistën e mirënjohur “Vogue”.

Fituesja e çmimit Oscarit duket mahnitëse edhe pse pa “make up” teksa shihet e ulur në dysheme.

Bukuroshja 26-vjeçare mban gjurin e ngritur për të mbuluar pjesët intime ndërsa flokët bionde binin mbi supet e saj.

“Në moshën 26 vjeçare, Jennifer Lawrence tashmë është një nga aktoret më të suksesshme dhe më vlerësuara në planet. 4 herë e nominuar për çmim Oscar dhe fituese e çmimit këtij çmimi për interpretimin në Silver Linings Playbook, ka bërë histori me sagën The Hunger Games dhe me filmat X-Men”, shkruan në llogarinë zyrtare të kësaj reviste në Instagram.

Ndryshe, aktoren do ta shohim gjatë këtij viti në ekranet e mëdha të kinemave me projekte të reja filmike. /Telegrafi/

At 26, cover star #JenniferLawrence is already one of the most successful and exalted actors on the planet. She’s a four-time Oscar nominee and Best Actress winner (#SilverLiningsPlaybook) who simultaneously built a history-making franchise (@thehungergames) while costarring in another (@xmenmovies). In September, there’s the shrouded-in-secrecy @mothermovie—a tour de force from @darrenaronofsky, the filmmaking auteur and Lawrence’s boyfriend of the past year. Read our full interview with the actress about her new relationship, new movie, and more in the link in our bio. Photographed by @InezandVinoodh, styled by @tonnegood, Vogue, September 2017.

A post shared by Vogue (@voguemagazine) on Aug 11, 2017 at 9:15am PDT

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)