LAJMI I FUNDIT:

Jennifer Lawrence pëson lëndime gjatë xhirimeve të filmit “Don’t Look Up”

Jennifer Lawrence pëson lëndime gjatë xhirimeve të filmit “Don’t Look Up”
Foto: Global News

Jennifer Lawrence thuhet se u lëndua gjatë xhirimeve të filmit të ri në juglindje të Massachusetts, të premten në mëngjes.

Ajo pësoi një lëndim gjatë një skene në të cilën një dritare qelqi në ndërtesën ku po xhironin ishte copëtuar.

Kjo së pari u raportua nga TMZ dhe u konfirmua nga një burim pranë WCVB-TV.

Jennifer Lawrence (Foto: Mark Vasconcellos)

Boston Globe raportoi se Jennifer mund të ketë pësuar një lëndim në ose afër syrit të saj.

Filmi i Netflix, “Don’t Look Up” me regji të Adam McKay, filoi xhirimet në nëntor, me protagonist Lawrence, Leonardo DiCaprio, Timothee Chalamet, Chris Evans, Cate Blanchett dhe Meryl Streep.

Reklama

Të enjten në mbrëmje, xhirimet u zhvendosën në Brockton, qytet në Massachusetts.

Jennifer Lawrence (Foto: Mark Vasconcellos)

Para lëndimit, biondja dhe Chalamet u panë duke filmuar një skenë në të cilën pikturuan me llak një dritare në të njëjtën ndërtesë. Pas lëndimit, ajo kishte rënë në tokë dhe u prit nga Timothee dhe disa anëtarë të tjerë të ekipit.

Reklama

E njëjta më pas u soll në ndërtesë për trajtim të mëtejshëm.

“Lawrence po shërohet. Ajo po bëhej më mirë”, tha një burim pranë WCVB. /Telegrafi/

Jennifer Lawrence (Foto: Mark Vasconcellos)

Në trend Magazina

Më shumë
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Magazina
Motra e Luizit zbulon se ka folur me Kiarën pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Albania?

Motra e Luizit zbulon se ka folur me Kiarën pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Albania?

Magazina

"Çfarë pune ke ti me Luizin" - publikohet telefonata e Oltës me bashkëshortin e saj brenda BBVA, produksioni ndërpret telefonatën

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Egzona Shigjeqi
Luizi nervozohet pasi produksioni ia ndërprenë telefonatën me nënën

Luizi nervozohet pasi produksioni ia ndërprenë telefonatën me nënën

Magazina
Kalo në kategori