LAJMI I FUNDIT:

Jeff Bezos dhe Lauren Sanchez shijojnë një natë romantike në Miami

Jeff Bezos dhe Lauren Sanchez shijojnë një natë romantike në Miami

Kreu i Amazon, Jeff Bezos, i cili ka më shumë se 100 miliardë euro dhe e dashura e tij, Lauren Sanchez, patën një takim të ëmbël këtë fundjavë në Miami.

Dyshja ishin kohët e fundit me pushime në Karaibe dhe u ndalën në qytetin jugor – që është vendlindja e Bezos – me avionin e tyre privat.


Një burim tha se kishte parë çiftin, të cilët janë në lidhje që nga viti 2019, duke darkuar me miqtë dhe të rrethuar nga disa roje sigurie në lokalin e quajtur “Queen”.

Jeff Bezos dhe Lauren Sanchez (Foto: Getty Images)

“Ata po qeshnin dhe po shijonin kohën së bashku në dhomën kryesore të ngrënies së restorantit”, thotë një spiun.

Lauren Sanchez: Jeff Bezos është frymëzim për mua
Lexo po ashtu Lauren Sanchez: Jeff Bezos është frymëzim për mua

“Ata dukej se kishin mjaft shkëndijë dhe shkëlqim pas pushimeve të tyre”, thotë më tej burimi.

Jeff Bezos dhe Lauren Sanchez (Foto: Instagram)

“Po kapeshin për dore, po qeshnin dhe po shijonin vërtet njëri-tjetrin, e po ashtu edhe miqtë”.

Will Smith, DJ Khaled, Venus William dhe disa yje të tjerë janë parë gjithashtu në restorantin ku ishin këta.

Romanca e Bezos me Lauren vjen pas ndarjes së tij nga ish-bashkëshortja, MacKenzie Scott.

Ata u ndanë pas më shumë se 25 vitesh martesë dhe kanë së bashku katër fëmijë.

Në tjetrën anë, Lauren u divorcua nga Patrick Whitesell në vitin 2019 pas 13 vitesh. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina
Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Magazina
Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Magazina
Edona Llalloshi publikon këndën

Edona Llalloshi publikon këndën "Deri kur...", dedikuar grave të vrara nga burrat

Magazina

"Miss Inteligjenca Artificale" - do të mbahet për herë të parë konkursi i bukurisë të modeleve digjitale

Magazina
Kalo në kategori