0Shares

Këngëtarja joshëse Kejsi Tola është shumë e pëlqyer për vokalin dhe këngët e saj.

Ajo ka sjell shumë këngë të bukura ndër vite, si dhe numëron disa pjesëmarrje të suksesshme në festivale.

Është etiketuar gjithmonë si një këngëtare që tërheq vëmendjen mediatike me muzikë, dhe jo fotografi apo postime në rrjetet sociale.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Megjithatë, së fundmi Tola ka realizuar një set të ri fotografik, në të cilin vjen më ndryshe se asnjëherë më parë.

Jashtë kornizave të stilit të saj të zakonshëm, Kejsi Tola erdhi në disa poza më atraktive dhe provokuese në veshje, ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim në skenë.

Stili “gangsta” duket se i rri mjaft bukur këngëtares 25 vjeçare, fotografitë e së cilës kanë marrë vëmendjen e ndjekësve të saj në rrjetin social Instagram. /Telegrafi/

#Black

A post shared by Kejsi Tola (@kejsitola) on Sep 12, 2017 at 10:37am PDT

When you play, never mind who listens

A post shared by Kejsi Tola (@kejsitola) on Sep 13, 2017 at 1:19pm PDT

Thank you @florzerja ? @miranda_dupi ❤️ @jaguar_shops_by_sonila @denadamitro_makeupartist

A post shared by Kejsi Tola (@kejsitola) on Sep 16, 2017 at 11:00am PDT

@miranda_dupi

A post shared by Kejsi Tola (@kejsitola) on Sep 18, 2017 at 6:11pm PDT

#Style @miranda_dupi ❤️ #Dress @jaguar_shops_by_sonila ❤️ #Photocredits @florzerja ?

A post shared by Kejsi Tola (@kejsitola) on Sep 19, 2017 at 7:06am PDT

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)